Oferta Pracy » Pobiedziska

Pobiedziska

Pracownik ds. administracyjno-biurowych Pobiedziska

Agencja Pracy Tymczasowej INT-PRACAnbsp;Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnej rekrutacji pracowników dla naszych Klientów. INT-PRACA to ludzie z wizją, pasją i pozytywną energią. Poszukujemy do naszego zespołu Pracownika ds. administracyjno-biurowych. Dołącz do Nas!nbsp;nbsp;Opis stanowiska:nbsp;kontakt z instytucjami zewnętrznymi: US, ZUS, UP, UW -Wydział ds. obywatelskich i cudzoziemcówredagowanie różnego rodzaju pism na potrzeby firmy, przygotowywanie wniosków o pobyt i pracę w Polsce, obsługa wewnętrznej bazy danychnadzór nad dokumentacją pracownicząbudowanie pozytywnych relacji z Klientem oraz dbanie o dobry wizerunek firmy, udzielanie informacji telefonicznej Klientomzapewnienie bieżącego wsparcia Koordynatorowi w codziennych obowiązkach oraz w procesie komunikacji między przełożonymi a pracownikamiprowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnychkoordynowanie pracy biura poprzez realizację bieżących zadań operacyjnychobsługa Sekretariatu, koordynacja koresponden ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-07-26

tlumacz zlecen transportowych Pobiedziska

zatrudnimy tlumacza zlecen transportowych z dobra znajomoscia jezyka francuskiego i angielskiego (+milo widziany rosyjski lub ukrainski). doswiadczenie w transporcie nie jest wymagane. prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowynbsp;

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-03-16

Tlumacz Zlecen Transportowych Pobiedziska

Poszukujemy osoby znajacej jezyk rosyjski lub ukrainski oraz jezyk francuski w mowie i w pismie. Jezyk angielski bedzie duzym atutem. Praca: tlumaczenie zlecen spedycyjnych i kontrola wykonania pracy kierowcow. Doswiadczenie w transporcie nie jest wymagane.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-06-19

Fakturzysta / Fakturzystka - Pobiedziska Poznań

Obowiązki: - Wystawianie faktur, - Wystawianie dokumentów CRM - Koordynacja harmonogramów dostaw Wymagania: - Wykształcenie średnie -Doświadczenie zawodowe w zakresie fakturowania lub na podobnym stanowisku, -dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza Excel), - Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, Oferujemy -Umowę o pracę na pełny etat, -Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, -Pracę w przyjaznej atmosferze. CV prosimy kierować tylko drogą e-mailową.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-04-24