Oferta Pracy » Prudnik

Prudnik

Pracownik Szklarni - Kwiaty/gerbery Prudnik

Opis stanowiska: •Ścinanie kwiatów do 25 sztuk •Umieszczanie ściętego bukietu kwiatów w wiaderkach •Praca odbywa się na stojąco Wymagania: •Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego •Doświadczenie jako pracownik szklarni przy kwiatach preferowane gerbery •Ważne zaświadczenie o niekaralności •Odpowiedzialność oraz elastyczność •Umiejętność pracy na różnych stanowiskach pracy •Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań •Dyspozycyjność do końca sezonu tj. koniec listopada Oferujemy: - bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań - stabilizację zatrudnienia popartą 10-letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym - cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto - dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami - organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy - zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii - ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności - przejrzyste coty ...

Region : Opolskie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-09-12

Opiekun(ka) Osób Starszych, Wyjedź Z Nami Od Zaraz! Prudnik

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Opieka nad spokojnym, 78-letnim panem Miejsce pracy: Niemcy, ok. Weichtungen Wynagrodzenie do 1350EUR netto! Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Senior jest miłym i spokojnym człowiekiem. Pan ma ogólne osłabienie starcze, w słabsze dni porusza się przy pomocy laski. Występuje częściowa inkontynencja, podopieczny nosi wkładki. Opiekunka pomaga przy higienie, przygotowuje posiłki, sprząta w domu oraz robi zakupy. Sklepy znajdują ...

Region : Opolskie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-09-01

Opiekun(ka) Osób Starszych, Premie Letnie! Prudnik

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Opieka nad mobilną panią – SUPER OFERTA! Wynagrodzenie: do 1350 EUR netto Miejsce pracy: Niemcy, Bremen Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Opieki potrzebuje pani rok ur. 1946, która ma cukrzycę. Podopieczna porusza się samodzielnie, również czynności higieniczne wykonuje sama. Potrzebuje osoby, która wesprze ją w prowadzeniu domu oraz dopilnuje odpowiedniej diety. Należy przygotowywać posiłki zgodne z ustaloną dietą. Insulinę poda ...

Region : Opolskie | Kategoria : Praca za granicą | Data publikacji : 2016-08-30