Oferta Pracy » Pyrzowice

Pyrzowice

ASYSTENTKA Ds. Kadrowych Pyrzowice

ROZPOCZNIJ KARIERĘ U LIDERA PRODUKCJI ZNAKÓW DROGOWYCH DROG-MOL Zakres obowiązków: kompletowanie, przygotowywanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem stosunku pracy, prowadzenie teczek pracowniczych zakładanie, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników, zarządzanie absencjami, prowadzenie rocznych ewidencji czasu pracy, kierowanie na badania i szkolenia BHP, Wymagania: chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń, kreatywność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy i praca zespołowa, praktyczna znajomość prawa pracy, minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość MS Excel, sumienność i dokładność (skrupulatność). Oferujemy: pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz zaangażowania, przyjazną atmosferę pracy i nowoczesne narzędzia pracy, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, pracę ...

Region : Śląskie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2017-06-07

Specjalista Ds. Kadrowych Pyrzowice

Zakres obowiązków: kompletowanie, przygotowywanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy, współpraca z firmą świadczącą usługi naliczania wynagrodzeń i ubezpieczeń, prowadzenie teczek pracowniczych zakładanie, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników, zarządzanie absencjami, prowadzenie rocznych ewidencji czasu pracy, ustalanie harmonogramów, kierowanie na badania i szkolenia BHP, bieżące uczestnictwo w realizowaniu polityki personalnej firmy i procesach rekrutacyjnych. Wymagania: chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń, kreatywność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy i praca zespołowa, praktyczna znajomość prawa pracy, minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość MS Excel, sumienność i dokładność (skrupulatność). Oferujemy: pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych, wynagrodzenie adekwatne do doświ ...

Region : Śląskie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2017-05-12

Specjalista Ds. Administracji Personalnej Pyrzowice

Zakres obowiązków: kompletowanie, przygotowywanie i sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy, współpraca z firmą świadczącą usługi naliczania wynagrodzeń i ubezpieczeń, prowadzenie teczek pracowniczych zakładanie, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników, zarządzanie absencjami, prowadzenie rocznych ewidencji czasu pracy, ustalanie harmonogramów, kierowanie na badania i szkolenia BHP, uczestnictwo w procesie rekrutacji pracowników, współpraca i wsparcie osób zarządzających w sprawach związanych z HR. Wymagania: chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń, kreatywność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy i praca zespołowa, praktyczna znajomość prawa pracy, minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość MS Excel, sumienność i dokładność (skrupulatność). Oferujemy: pełną wyzwań pracę, pozwalającą na ciągł ...

Region : Śląskie | Kategoria : HR | Data publikacji : 2017-04-17