Oferta Pracy » Pyrzowice

Pyrzowice

Pracownik pomocniczy Pyrzowice

Firma AMW Clover Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa lider na polskim rynku tekstyliów poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik pomocniczy Miejsce pracy: Pyrzowice Opis stanowiska: - Prace pomocnicze (np. pakowanie wyrobów do kartonów, załadunek samochodów) - Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Oferujemy: - wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat Ważne! Proszę zapoznać się z treścią klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych przez AMW Clover Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w linku poniżej. Wysyłając do nas CV zgadzają się Państwo na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez AMW Clover Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa http://www.amw/ODO/Klauzula%20 ...

Region : Śląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-08-03

Pracownik Pomocniczy, Szwaczka Dobieszowice

Firma AMW NAWROT sp.j. lider na polskim rynku tekstyliów poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik pomocniczy, Szwaczka Miejsce pracy: Czeladź, Pyrzowice Opis stanowiska: - Prace pomocnicze (np. pakowanie wyrobów do kartonów, załadunek samochodów) - Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - Na stanowisku szwaczki- szycie Oferujemy: - wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat Ważne! Proszę zapoznać się z treścią klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych przez AMW NAWROT sp.j. w linku poniżej. Wysyłając do nas CV zgadzają się Państwo na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez AMW NAWROT sp.j. http://www.amw/ODO/Klauzula%20informacyjna%20dla%20kandydat%C3%B3w%20do%20pracy.pdf

Region : Śląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-10-24

Operator Maszyn - ŚLUSARZ Pyrzowice

Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych: do plast. i mechanicznej obróbki metali, obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym Wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się przyrządami pomiarowymi, szybkość uczenia się i elastyczność, umiejętność pracy w zespole Oferujemy: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Region : Śląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-05-14