Oferta Pracy » Rębowola

Rębowola

Pracownik ochrony Grójec

Pracownik Ochrony Miejsce pracy: Rębowola nbsp;Opis stanowiska:Kontrola ruchu pojazdówPatrolowanie obiektuObsługa kamerPraca w godzinach nocnych.nbsp;Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. nbsp;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-09-06

Kierowca C-CE Grójec

Opis stanowiska:przewóz towaru własnego w 80%przewóz towaru spedycyjnego w 20%transport krajowybaza transportowa: Rębowola k/Grójca 05-600 MazowieckieWymagania:prawo jazdy kategorii C lub C+Edoświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowychkarta kierowcyodpowiedzialność i rzetelnośćświadectwo kwalifikacji (kurs na przewóz rzeczy oraz badania psychologiczne)Oferujemy:stałe zatrudnienie na umowę o prace w firmie o stabilnej pozycjiatrakcyjny system wynagrodzeńflotęnbsp;pojazdów DAF + chłodnie SCHMITZ

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-08-24

Operator Wózka Widłowego Rębowola

Wiodący dystrybutor owoców i warzyw na rynkach europejskich, obecnie poszukuje osoby na stanowisko: Operator wózka widłowego: Zakres obowiązków: - Kompleksowa obsługa magazynu surowców i wyrobów gotowych - Prowadzenie dokumentacji rozładunkowo - załadunkowej - Załadunek i rozładunek towarów - Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego na magazynie - Dbanie o porządek w miejscu pracy Oczekujemy: - Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera - Uprawnień do obsługi wózka widłowego - Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - Gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu - Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole - Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-05-07

Kierowca Krajowy Belsk Duży

Opis stanowiska: •Przewóz własnego towaru w 80 % •Przewóz towaru spedycyjnego 20% •Praca na nowych samochodach •Baza transportowa: Rębowola k/Grójca 05-600, Mazowieckie Wymagania: •prawo jazdy kategorii C, C + E •pięcioletnie doświadczenie w przewozach krajowych •świadectwo kwalifikacji (kurs na przewóz rzeczy oraz badania psychologiczne) •karta kierowcy •odpowiedzialność i rzetelność Oferujemy: •pracę na nowych samochodach DAF + chłodnie SCHMITZ •atrakcyjny system wynagrodzeń •pracę w stabilnej firmie

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2016-09-02