Oferta Pracy » Radzanów

Radzanów

Handlowiec , Doradca Klienta , Maszyny Rolniczne Wróblewo ( Mława) Radzanów

Firma AGROL z siedzibą we Wróblewie ( 06-540 Radzanów) zatrudni handlowca ds. sprzedaży maszyn rolniczych. Praca w terenie do 100km od siedziby firmy ale również w biurze. Obowiązki: - Aktywne pozyskiwanie klientów, - Przedstawianie oferty firmy, - Odbywanie spotkań z klientami, - Realizowanie planów sprzedażowych, - Podpisywanie umów - prowadzenie dokumentacji handlowej, Wymagania: - Prawo jazdy kat.B, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Komunikatywność - Wykształcenie min. średnie. - znajomość maszyn rolniczych - mile widziana wiedza z zakresu dotacji unijnych dla rolników Oferujemy: - Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop), - Możliwość rozwoju zawodowego, - Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz efektów. Osoby zainteresowane zapraszam do składania CV

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-07-07

Specjalista Ds. Technologii I Sprzedaży Nawozów Organicznych Radzanów

Opis stanowiska: Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty do spraw zarządzania technologią produkcji nawozu organicznego. Osoba ta będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów związanych z wdrożeniem procesu produkcyjnego nawozu organicznego, późniejszym nadzorem technologicznym i logistycznym nad w.w. procesem, a także poszukiwaniem rynków zbytu dla gotowego produktu. Miejsce pracy: okolice miejscowości Radzanów (powiat mławski) Obowiązki: – uczestniczenie w przygotowaniu koncepcji działania procesu produkcji nawozu organicznego - przeprowadzenie procesu uzyskiwania wymaganych decyzji do rozpoczęcia produkcji - nadzór nad prawidłowym przebiegiem technologicznym procesu produkcji i logistyki po uruchomieniu - pozyskiwanie hurtowych nabywców na gotowy produkt - inne powierzone przez Właściciela prace Wymagania: - wykształcenie wyższe (min. licencjat) - mile widziane ukończone studia rolnicze, chemiczne lub technologia produkcji - doswi ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-11-21

Handlowiec Specjalista Sprzedaży Internetowej , Maszyny Rolnicze Mława Radzanów

Specjalista ds. sprzedaży internetowej Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Rozwijanie sprzedaży internetowej w dotychczasowych miejscach sprzedaży: Allegro, itp. Sporządzanie ofert internetowych Monitorowanie działań konkurencji Aktualizowanie oferty produktowej na stronie internetowej i na platformie Allegro Tworzenie sklepu internetowego Sprzedaż maszyn rolniczych Wymagania: Znajomość komputera i pakietu „Office” ( Excel ) Umiejętność handlu na platformie Allegro Podstawowa wiedza z zakresu grafiki komputerowej Mile widziana wiedza dotycząca maszyn rolniczych Oferujemy: Interesującą pracę w młodej i rozwijającej się firmie Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy. Możliwości osobistego rozwoju. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pocztą elektroniczną

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-06-25