Oferta Pracy » Radzanów

Radzanów

Konserwator Obiektu/ Pracownik Gospodarczy - zapewniamy transport Radom

Główne zadania: •wykonywanie drobnych prac konserwatorskich,nbsp; •dbanie o teren wokół budynków, • nbsp;mycie podłógnbsp;hali produkcyjnej oraz magazynowej. Wymagania: •mile widziana umiejętność obsługi maszyn do czyszczenia podłóg, •gotowość do pracy fizycznej, •uczciwość, •dokładność, •dobra organizacja pracy,mile widziane czynne prawo jazdy kat. B. Oferujemy: •zatrudnienie w ramach umowy o pracę, •pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, •stałe wynagrodzenie oraz premie, •możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach: nbsp;Radom - Wola Mrokowska,nbsp;Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowskanbsp;Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowskanbsp;Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska •świadczenia z funduszu socjalnego, •dofinansowanie posiłków, •dostęp do ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-07-22