Oferta Pracy » Radzanów

Radzanów

[Radzanów/pow.Mława] Specjalista ds. środowiskowych i administr. Mława

Opis stanowiska: Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty do spraw środowiskowych i administracyjnych.Osoba ta będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie firmy pod kątem administracyjnym (uzyskiwanie i kompletacja dokumentów, przygotowanie wniosków, rozliczenie kontrahentów, tworzenie zestawień i raportów, występowania o dopłaty unijne, pomoc przy poszukiwaniu nowych rynków zbytu dla produktu, itd.).nbsp;Miejsce pracy: głównie praca biurowa na miejscu - Radzanów (powiat mławski - ok. 30km od Mławy, ok. 25km od Żuromina, ok. 50km od Płońska w jedną stronę) + wyjazdy służbowe do ościennych powiatównbsp;Obowiązki: – przygotowywanie i pozyskiwanie dokumentów w sprawach administracyjnych związanych z działalnością firmy,- przygotowywanie oraz weryfikacja wniosków i umów na usługi oraz nieruchomości,- rozliczenia projektów budowlanych pod kątem spójności z przyjętymi założeniami finansowymi,- praca przy poszukiwaniu nowych nieruchomości,- zarządzanie wnioskami o dopłat ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-03-28

Poszukujemy elektryka / elektryk potrzebny [PRACA NA STAŁE] Radzanów

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko elektryk w grupie remontowo-montażowej obsługującej lokalizacje w promieniu kilkunastu kilometrów od Radzanowa, pow. Mława. nbsp;Opis stanowiska: Miejsce pracy: większość czynności będzie się odbywała głównie w powiatach mławskim, żuromińskim i działdowskim. nbsp;Obowiązki: - prowadzenie instalacji elektrycznej oraz podłączanie rozdzielnic elektrycznychnbsp;Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - umiejętność i doświadczenie w podłączaniu rozdzielnic elektrycznych- uprawnienia do pracy przy napięciu do 1kV- biegła znajomość obsługi komputera- dyspozycyjność i samodzielność w pracy- brak nałogów- umiejętność szybkiego uczenia się i analizowania problemów- czynne prawo jazdy kat. B (wymagane)nbsp;Oferujemy: - umowę o pracę - atrakcyjny system wynagradzania - możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń - narzędzia do pracy nbsp;Kontakt:- przesłanie CV przez napisz wiadomość na nbsp;Przewidywany czas zakończenia 1. etapu rekrutacji: 05.04.2019r. n ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-03-29