Oferta Pracy » Radzanów

Radzanów

Area Manager Warszawa

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Obag na polskim rynku. Nasz zespół kocha modę, włoski desing. Jeśli tak jak my, nie wyobrażasz sobie życia bez modnych dodatków dołącz do nas na stanowisko:nbsp;Area ManagerMiejsce pracy: Radzanów | Centrala Obag Polskanbsp;Do głównych zadań na stanowisku należy:Tworzenie i realizacja polityki sprzedaży sieci punktów,Kształtowanie i realizacja polityki personalnej w podległych punktach,Udział w tworzeniu oraz realizacja budżetów sprzedaży,Optymalizacja kosztów,Inicjowanie oraz realizacja działań promocyjnych na podległym obszarze,Ścisła współpraca z Centralą Firmy oraz raportowanie wyników, zgodnie z przyjętymi standardami.nbsp;W zamian za zaangażowanie oferujemy:pracę z ciekawym produktem w świetnym i kameralnym zespolenbsp;umowę o pracęmotywujące wynagrodzenie – uzależnione od Twojego indywidualnego wkładu w realizację zadań:premia za realizację planów sprzedażowych oraz premie uznaniowe w systemie miesięcznymrabaty pracownicze na cały asortymen ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-09-10

[Radzanów/pow.Mława] Specjalista ds. środowiskowych i administr. Mława

Opis stanowiska: Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty do spraw środowiskowych i administracyjnych.Osoba ta będzie odpowiedzialna m.in. za wsparcie firmy pod kątem administracyjnym (uzyskiwanie i kompletacja dokumentów, przygotowanie wniosków, rozliczenie kontrahentów, tworzenie zestawień i raportów, występowania o dopłaty unijne, pomoc przy poszukiwaniu nowych rynków zbytu dla produktu, itd.).nbsp;Miejsce pracy: głównie praca biurowa na miejscu - Radzanów (powiat mławski - ok. 30km od Mławy, ok. 25km od Żuromina, ok. 50km od Płońska w jedną stronę) + wyjazdy służbowe do ościennych powiatównbsp;Obowiązki: – przygotowywanie i pozyskiwanie dokumentów w sprawach administracyjnych związanych z działalnością firmy,- przygotowywanie oraz weryfikacja wniosków i umów na usługi oraz nieruchomości,- rozliczenia projektów budowlanych pod kątem spójności z przyjętymi założeniami finansowymi,- praca przy poszukiwaniu nowych nieruchomości,- zarządzanie wnioskami o dopłat ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-03-28

Specjalista Ds. Kontroli Jakości Radzanów

Poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko Specjalista ds. kontroli jakości Opis stanowiska: Prawidłowy przebieg kontroli procesów technologicznych, Raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji, Prowadzenie dokumentacji i zapisów jakościowych, Przygotowanie prób do badań Przygotowanie firmy do audytów i kontroli, Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i doraźnych pracowników z zakresu GMP, GHP i HACCP. Przeprowadzanie audytów wewnętrznych Wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania) Oferujemy: -umowę o pracę -niezbędne narzędzia do wykonywania pracy -atrakcyjne wynagrodzenie CV proszę wysyłać na adres e-mail.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-11-06

Specjalista Ds. Reklamacji Radzanów

Obag Polska – wyłączny dystrybutor marki Obag – lider w zakresie produktów konfigurowalnych produktów oraz wykorzystania innowacyjnych materiałów w produkcji. Obag to marka nastawiona na dizajn, której motto brzmi: „uczynić modę przystępną, przekraczającą różnice kulturowe i pokoleniowe”. SPECJALISTA DS. REKLAMACJI Miejsce pracy: Radzanów Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: •Zarządzanie zgłoszeniami reklamacyjnymi klientów •Zarządzanie reklamacjami przedsprzedażowymi •Przyjmowanie zgłoszeń składanych w aplikacji reklamacyjnej •Przygotowywanie dokumentacji reklamacyjnej do producentów •Podejmowanie decyzji co do trybu i kontynuacji reklamacji •Sprawdzenie poprawności i kompletności zapisów w zgłoszeniu reklamacyjnym •Wydawanie dyspozycji dotyczącej naprawy/wymiany •Kontrolowanie terminów realizacji kolejnych etapów reklamacji •Zakończenie reklamacji z Klientem końcowym lub wewnętrznym •Przygotowywanie odpowiedzi na reklamację i dostarczenie i ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-10-28