Oferta Pracy » Radzionków

Radzionków

Magazynier, Osoba Do Pracy W Magazynie Radzionków Piekary Śląskie

Dystrybutor branży alkoholowej o zasięgu ogólnopolskim w związku z planowanym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko MAGAZYNIER. Obowiązki : ** rozładunek i załadunek towaru ** zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej ** kompletacja i realizacja zamówień Oczekiwania: ** rzetelność **pracowitość **uczciwość oraz punktualność ** dyspozycyjność – praca 2 zmianowa ** obsługa wózków widłowych będzie dodatkowym atutem ainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV z listem motywacyjnym Prosimy o umieszczenie klauzuli „ wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833)

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-09-05

Pracownik Magazynowy, Kierowca Radzionków

Praca dla magazyniera-kierowcy kat B lub C . Praca głównie na miejscu + wyjazdy z towarem-powrót w tym samym dniu. Wymiar godzin - poniżej 190 h/ miesiąc. UWAGA!! Praca NIE dla emeryta, rencisty, studenta itp. Miejsce pracy Radzionków- preferowane osoby zamieszkałe w okolicy. Kurs obsługi wózka widłowego byłby dużym plusem. Telefon 602 - -

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-11-04

Sprzedawca- Magazynier Radzionków Radzionków

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER Miejsce pracy: Radzionków Zakres obowiązków: •Kompleksowa obsługa klientów Oddziału, •Prowadzenie magazynu wyrobów gotowych i towarów, •Prowadzenie dokumentacji magazynowej, •Organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków, •Obsługa wózka widłowego, •Telefoniczna obsługa klientów w regionie. Wymagania: •Znajomość gospodarki magazynowej, doświadczenie w branży WOD-KAN lub sanitarno- grzewczej będzie dodatkowym atutem, •Umiejętność posługiwania się komputerem, •Doświadczenie w obsłudze Klienta, •Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, •Dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista. Oferujemy: •Stabilne i profesjonalne środowisko pracy, •Możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego, •Wynagrodzenie: podstawa i premia uznaniowa od wyników. Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria proszone są o przesyłanie CV z dopiskiem sprzedawca- magazynier Radzionków do dnia 14.04.2017 na a ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-04-13

Specjalista Ds. Sprzedaży Radzionków Radzionków

Zakres obowiązków: •Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży towarów handlowych: - Ofertowanie i fakturowanie - Obsługa telefoniczna kontrahentów •Prowadzenie magazynu wyrobów gotowych i towarów: wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej, organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków •Obsługa wózka widłowego •Dbanie o dobry wizerunek oddziału Wymagania: •Minimum rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży i/lub obsłudze Klienta biznesowego •Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę •Umiejętności interpersonalne i komunikatywność •Optymistyczne podejście do świata i ludzi •Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość pakietu MS Office •Mile widziana będzie znajomość gospodarki magazynowej oraz rynku materiałów budowlanych zwłaszcza w branży WOD-KAN lub sanitarno- grzewczej •Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych będą dodatkowym atutem Oferujemy: •Stabilne i profesjonalne środowisko pracy ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2017-03-30