Oferta Pracy » Słupno

Słupno

Pracownik Ochrony Fizycznej - Słupno Słupno

Pracownik Ochrony Fizycznej - Słupno Zakres obowiązków: • Ewidencjonowanie ruchu pojazdów • Obchody i kontrola terenu • Obsługa systemu CCTV Wymagania: • Niekaralność • Dyspozycyjność • Chęci do pracy • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków Zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Oferujemy: • Pracę w pełnym wymiarze godzin • Atrakcyjne wynagrodzenie • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-03-06

Praca Ochrona-Pro Security Słupno

Firma Pro Security przyjmie do pracy Kwalifikowanych pracowników ochrony z książeczką osoby dopuszczonej do pracy z bronią. Praca ta jest to ochrona fizyczna plus grupa interwencyjna. Jest to praca z bronią w systemie dwu zmianowym.Oferujemy dobre wynagrodzenie,możliwość rozwoju. Zapewniamy dobre warunki pracy ,nowy sprzęt oraz pracę w miłym zespole wykwalifikowanych osób. Od pracowników oczekujemy prawa jazdy kat .B , niekaralności,sprawności fizycznej i sumiennego podejścia do pracy. Mile widziany staż pracy w ochronie.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-02-01

Pracownik Ochrony/dozorca Słupno

Opis stanowiska: - nadzór nad systemem kamer i p.poż. , - dozór i ochrona terenu obiektu oraz mienia znajdującego się w zakładzie i na terenie zakładu przed kradzieżą , włamaniem lub zniszczeniem, - kontrola pracowników, - patrolowanie terenu, - ewidencja wjazdów i wyjazdów /otwieranie bramy/. Wymagania: -mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2017-09-09