Oferta Pracy » Sandomierz

Sandomierz

Fizjoterapeuta/ Masażysta na Staż Sandomierz

Przyjmę osobę, wyrażająca chęć odbycia stażu w Gabinecie Fizjoterapii (Strefa Zdrowego Ciała) Wymagania:Wykształcenie kierunkowe z zakresu fizjoterapii/ technik masażysta / kurs masażu Wysoka kultura osobista i uczciwość Pogodne usposobieni pozytywne podejście do pacjentaUmiejetnosc pracy z pacjentem Dyspozycyjność Dbalosc o porządek w miejscu pracy PunktualnośćbezkonfliktowośćPoszukuje osoby młodej, kontaktowej, dobrze odnajdujacej się w pracy zespołowej, chcącej zdobyć praktykę. Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej.nbsp;CV proszę wysyłac na podany adres E-mail.

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2019-05-20

Referent Ds. Celnych/ Pracownik Biurowy Sandomierz

Opis stanowiska: - wspieranie pracowników Działu Celnego w codziennych obowiązkach, - przygotowywanie dokumentów celnych, - weryfikacja poprawności informacji w dokumentach oraz weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym, - wprowadzenie danych do systemów - kontakt z Urzędem Celnym oraz Urzędem Skarbowym - przygotowywanie dokumentów związanych z wewnątrzwspólnotowym nabyciem samochodów osobowych Wymagania: - prawo jazdy kat. B - wykształcenie wyższe, mile widziane ukończenie kierunków, ekonomia, prawo, - skrupulatność oraz odpowiedzialność - umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjemnej atmosferze - możliwość zdobycia unikatowej wiedzy i doświadczenia oraz umiejętności wykorzystywania jej w praktyce - wsparcie w uzyskaniu wpisu na listę agentów celnych - możliwość zatrudnienia w oparciu o staż, później umowa o pracę

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2018-05-07

Staż Agencja Celna Sandomierz

Poszukujemy osoby zarejestrowanej jako bezrobotna w sandomierskim Urzędzie Pracy (lub spełniająca warunki i mogąca się zarejestrować). Istnieje możliwość zatrudnienia jeżeli osoba na danym stanowisku się sprawdzi. Zakres obowiązków: - obsługa komputera - przyjmowanie i realizacja zleceń od klienta dot. deklaracji akcyzowych - pomoc w realizacji zadań agentowi celnemu - kontakt z klientem Wymagamy - biegła znajomość komputera - zaangażowanie - chęć uczenia się

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-07-12

Praca Hotelarstwo/dietetyka Do 29 Roku życia Sandomierz

Szukamy osób w wieku 18-29 lat do pracy w branżach: “Pracownik biurowy w obsłudze ruchu turystycznego” lub “Dietetyka funkcjonalna – przetwórstwo, utrwalanie i przechowywanie żywności” Nie wymagamy doświadczenia! Oferujemy: - bezpłatne przeszkolenie (w Sandomierzu)- 80 godzin dydaktycznych - stypendium za udział w szkoleniu 530 zł netto - możliwość zwrotu kosztów dojazdu - płatny staż 3 lub 6-miesięczny - 1440 zł netto/miesiąc - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie stażu Wymagania: - wiek 18-29 lat - zamieszkanie na terenie województwa świętokrzyskiego (nie wymagamy meldunku) - nieuczestniczenie w kształceniu dziennym (szkoła, studia dzienne) - chęć do doskonalenia się zawodowego - brak zarejestrowania w KRUS jako rolnik/domownik rolnika (lub gotowość wyrejestrowania się) Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja005[at]gmail lub za pośrednictwem serwisu .

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-07-04

Przyjmę Na Staż Sandomierz

Agro-Sand Sp. z o.o. z siedzibą w Wysiadłowie jest firmą zajmującą się głównie sprzedażą środków ochrony roślin. Poszukujemy stażysty na stanowisko sprzedawcy z możliwością zatrudnienia po odbytym stażu Opis stanowiska: Wykładanie i ekspozycja towaru Dbałość o estetykę sklepu Dbanie o dobre relacje i utrzymywanie kontaktów z klientami Dbanie o wizerunek firmy Wymagania: Dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole Łatwość nawiązywania kontaktów Wysoka motywacja i sumienność Dobrą prezencję i wysoką kulturę osobistą Umiejętność organizacji pracy miejsce pracy Wysiadłów Aplikację w formie CV i listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2017-01-25