Oferta Pracy » Serock

Serock

lektor Bialołęka i Serock Serock

Positive English Academy szuka pełnych energii lektorów. Na Białołęce uczymy kursantów indywidualnie i w kameralnych grupach, a jako akredytowane centrum nauczania metodą Teddy Eddie uczymy również dzieci 2-7 lat na terenie gminy Serock. Oferujemy pełne przeszkolenie metodyczne, o ile tylko:- lubisz ludzi - mówisz płynnie w języku obcym (minimum: B2, student j. obcych, certyfikat B2+)- jesteś uśmiechnięty i życzliwy- jesteś otwarty na rozwój i metodyczne szkoleniaZespół POSITIVE lubi ludzi, ciągły rozwój i jesteśmy wszyscy zdecydowanie pozytywnie nastawieni do świata. Takich osób też szukamy do naszego zespołu.Zaproponujemy Ci na początek umowę zlecenie (docelowo umowa o pracę), telefon, konkurencyjne stawki za zajęcia i bardzo jasno określoną ścieżkę rozwoju - tak, dokładnie :) W szkole językowej wykonuje się różne ciekawe funkcje poza nauczaniem. Przyjdź na rozmowę. Opowiemy więcej.Wyślij nam informację kim jesteś, gdzie tak dobrze nauczyłeś się angielskiego i dołącz standardową zgod ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2019-09-23

lektor angielskiego w gminie Serock Serock

Positive English Academy (dawniej: Języczek) działająca w gminie Serock zaprasza nowych lektorów do swojego zespołu!Nasza szkoła jest akredytowanym centrum nauczania języka angielskiego metodą Teddy Eddie, a z roku na rok przybywa nam sympatyków naszych misiowych zajęć. Te fantastyczne dzieciaki z niecierpliwością czekają na swojego nowego lektora, pełnego energii i pasji, tak jak my :)Nasze zajęcia są dynamiczne, nieszablonowe i pozytywne w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zarówno dzieci, jak i lektorzy wychodzą z nich dumni z nowych osiągnięć i rewelacyjnej zabawy. To jedyne słuszne podsumowanie efektów metody. Więcej informacji znajdziesz tu: www.teddyeddie. Uczymy w Szkole Podstawowej w Jadwisinie i Szkole Podstawowej w Serocku.Jako Postitive English Academy, oprócz szeregu benefitów wynikających z bycia lektorem metody Teddy Eddie, profesjonalnego i certyfikowanego przeszkolenia metodycznego oraz stałego wsparcia podczas nauczania gwarantujemy:2-dniowy wyjazd szkoleniowy na Synerg ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2019-09-08

Specjalista Ds. Szkoleń I Rozwoju - Praca Biurowa Serock

IBD Business School (wcześniej Instytut Rozwoju Biznesu) to wiodąca na polskim rynku szkoła biznesu o 28-letniej tradycji w kształceniu na najwyższym poziomie menedżerów według uznanych na świecie standardów; posiada status jednostki naukowej. Oferta IBD Business School obejmuje szeroki wachlarz zaawansowanych programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej, w tym studia MBA, certyfikowane programy otwarte oraz programy dla firm, międzynarodową szkołę dla coachów oraz szkołę trenerów biznesu, narzędzia testowe, gry symulacyjne itd. Szkoła posiada własny kampus składający się z Green Park Conference Centre w Serocku k. Warszawy oraz Sienna Training Centre w Warszawie. W obiektach tych świadczy również usługi konferencyjne dla firm. Poznaj nas bliżej! Zapraszamy do odwiedzania naszej strony: ibd Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju będzie odpowiedzialna za aktywną telefoniczną sprzedaż otwartych programów rozwojowych IBD Business School, działania mai ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2017-05-24

Prywatna Szkoła Językowa Zatrudni Nauczycieli J. Angielskiego Serock

Prywatna Szkoła Językowa zatrudni nauczycieli j. angielskiego do pracy z małymi dziećmi. Praca na cały etat lub możliwość dorobienia. Zapewniamy szkolenie oraz materiały dydaktyczne. Proszę o przesyłanie CV na adres email wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest oczywiście stawką za godzinę

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-09-11

Sterward Serock

Opis stanowiska: •Utrzymanie stałego wysokiego stanu czystości w części gastronomicznej Hotelu, ze szczególnym uwzględnieniem stołówki pracowniczej. •Pobranie, przygotowanie i odpowiednie przechowywanie żywności dla potrzeb zaopatrzenia stołówki pracowniczej. •Przestrzeganie ustalonych standardów dotyczących prac porządkowych, stosowania odpowiednich środków chemicznych i urządzeń wg zasad Systemu HACCAP i zaleceń producentów. •Dbałość o powierzony sprzęt, utrzymanie stałych stanów magazynowych porcelany, szkła i sztućców i odpowiednie ich przechowywanie •Kontrola temperatur procesów mycia i wyparzania. •Zgłaszanie przełożonemu wszelkich uszkodzeń sprzętu Wymagania: •doskonała organizacja pracy, •dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, •umiejętność pracy w zespole, •pracowitość, •aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,

Region : Mazowieckie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2016-09-01