Oferta Pracy » Sianów

Sianów

Narzędziowiec, Operator Maszyn Sianów

Główne zadania: •Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń •Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych •Udział w projektach usprawniania produkcji •Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze produkcyjnym •Obsługa maszyn produkcyjnych Od kandydatów oczekujemy: •Znajomości budowy maszyn i narzędzi •Wykonywania konserwacji, napraw bieżących i remontów narzędzi oraz oprzyrządowania •Właściwej obsługi powierzonych mu maszyn i urządzeń •Umiejętności czytania rysunku technicznego i pracy z dokumentacją techniczną •Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, mechaniki •Gotowość do pracy w systemie zmianowym Mile widziane: •Wykształcenie techniczne w kierunku ślusarz - mechanik •Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Oferujemy: •Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym •Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia •Pracę w rozwijającej się firmie Jeśli jesteś zainteresowany pr ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-03-11