Oferta Pracy » Stęszew

Stęszew

Główny księgowy Stęszew

Miejsce pracy: Dom Kultury w Stęszewie, ul. Poznańska 22A, 62-060 StęszewWymiar etatu: pełenIlość etatów: 1Zlecający: Dyrektor Domu Kultury w StęszewieTermin składania aplikacji: 10.05.2019r.nbsp;I.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; nbsp;Wymagania w stosunku do kandydatów:a.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Wymagania niezbędne:1.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;wyższe wykształcenie,2.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub samodzielnego księgowego,3.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;znajomość programów OPTIMA, FKB, PŁATNIK, FAKTURA+,4.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT), ustaw o rachunkowości oraz umiejętności ich praktycznego zastosowania,5.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,6.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;dyspozycyjność, dokładność i terminowość,7.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umiejętność współpracy w zespole.b.nbsp;nbsp;nbs ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-04-24

Doradca Klienta W Placówce Bankowej Stęszew

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: • realizacji założonych planów sprzedażowych • aktywnym pozyskiwaniu klienta • oferowaniu i promowaniu najlepszych rozwiązań Jeżeli uważasz, że jesteś osobą, która jest: • odważna i nie boi się wyzwań • samodzielna i ambitna • urodzonym sprzedawcą :) … lub chce się tego nauczyć To w zamian zaoferujemy: • wsparcie finansowe • wysokie prowizje i premie miesięczne • profesjonalne szkolenia i efektywne wdrożenie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-09-11

Samodzielna Księgowa Stęszew

Firma transportowa poszukuje kandydatów na stanowisko: Samodzielna Księgowa Miejsce pracy: Stęszew Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: •Kontrolę formalno-prawną, merytoryczną i rachunkową dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe •Analizę zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej •Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa •Czynny udział w tworzeniu sprawozdań finansowych •Czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku •Przygotowanie danych do deklaracji podatkowych • Od Kandydatów oczekujemy: •Doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym (min. 2 lata) •Praktyczną znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych •Bardzo dobra znajomość pakietu Office, szczególnie w zakresie arkusza kalkulacyjnego •Bardzo duża samodzielność, obowiązkowość, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania •Znajomość programu Sage Symfonia w zakresie FK i Handel Oferujemy: • ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2016-09-09

Główny Księgowy / Główna Księgowa Stęszew

Obowiązki: - Prowadzenie pełnej księgowości i samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych, - Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych, - Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT), - Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS,) - Przygotowywanie niestandardowych raportów na potrzeby kierownictwa oraz banków, - Obsługa kadrowo - płacowa Wymagania: - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - wykształcenie ekonomiczne, - znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego, - znajomość zagadnień kadrowo - płacowych, - mile widziana znajomość obsługi programu Comarch Optima / Płatnik, Oferujemy: - Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub możliwość innej formy współpracy według potrzeb pracownika.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2016-09-08