Oferta Pracy » Starachowice

Starachowice

Technik elektronik / informatyk Warszawa

Poszukujemy osoby do wsparcia działu techniki.Jesteśmy liderem na rynku Digital Signage, posiadamy liczne wyróżnienia : Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Gepard Biznesu.nbsp;Zależy nam na Tobie, jeżeli:masz doświadczenie w zakresie serwisu sprzętu elektronicznegointeresujesz się elektroniką i informatykąposiadasz prawo jazdy kategorii B.Zadania:konfiguracja komputerów, monitorów, układów sterowaniaopieka nad sieciami urządzeń naszych klientówserwis zdalny i fizyczny urządzeń i systemówpraca w oparciu o wewnętrzny system CRMprezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółkiOferujemy:praca w bardzo młodym zespole pracownikówpracę w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowyumowę o pracę (3 miesięczny okres próbny i czas nieokreślony)atrakcyjny miesięczny system premiowyprywatne ubezpieczenie medyczneuczestnictwo w szkoleniach Wymagania:Doświadczenie w systemach operacyjnych Windows, AndroidZnajomość budowy i działania komputerów, telefonówDobra znajomość pakietu MS Office, zwłasz ...

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-09-18

Sprzedawca W Salolnie Plusa - Starachowice Starachowice

Obowiązki: Profesjonalna obsługa Klientów sieci Plus, Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług, Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych. Oferujemy: Kompleksowe szkolenie wstępne, Rozbudowany system szkoleń, Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny. Wymagania: Wykształcenie min. średnie, Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office, Komunikatywność.

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2016-09-10