Oferta Pracy » Stobno

Stobno

Asystent Projektanta Stobno

Asystent ProjektantaMiejsce pracy: Stobno koło Szczecinanbsp;Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:nbsp;- wykonywanie dokumentacji projektowych konstrukcji budowlanych- opracowywanie dokumentacji powykonawczych,- ofertowanienbsp;Od kandydatów oczekujemy:nbsp;- wykształcenia wyższego technicznego – budownictwo- bardzo dobra znajomości oprogramowania wspomagającego projektowanie AutoCad, Office, RM-WIN itp.,- dokładności, sumienności, umiejętności pracy w zespole, samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz umiejętności rozwiązywania problemów,- prawa jazdy,nbsp;Dodatkowym atutem będzie:Znajomość oprogramowania Dlubal RSTAB, Dietrichsznajomość języka angielskiego lub niemieckiegonbsp;Oferujemy:nbsp;- stabilne zatrudnienie- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,- pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmienbsp;Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie a ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-04-22

Młodszy Specjalista ds. Controllingu Stobno

momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie). Z ponad 200 mln € przychodem i ponad 1.600 pracownikami nadal stale rośniemy. Jesteśmy wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania. Za pomocą strony internetowej momox.de skupujemy używane artykuły, a ich sprzedaż odbywa się poprzez nasze sklepy medimops.de oraz ubup. Sukcesywny rozwój naszej firmy, międzynarodowa działalność oraz rozbudowa spółki o dalsze branże spawiają, że nasz wzrost jest bardzo intensywny. Stale poszukujemy entuzjastycznych osób, które chcą się przyczynić do naszego wspólnego sukcesu. TWOJE ZADANIA - Przygotowywanie szczegółowych prognoz do definicji celów logistycznych - Przygotowywanie bieżących raportów operacyjnych - Opracowywanie raportów inwestycji w zakresie logistyki - Kontrolowanie realizacji zamierzonych celów - Gromadzenie i ana ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-03-29

Kierownik Spedycji Stobno

Zakres obowiązków: - budowa oraz kierowanie pracą zespołu spedytorów - realizacja założeń budżetowych - podtrzymywanie i budowa dobrych relacji z klientami i podwykonawcami - organizowanie transportów krajowych oraz międzynarodowych - nadzór i bieżąca obsługa transportów drogowych Wymagania: - wykształcenie wyższe - minimum dwuletnie doświadczenie w branży TSL - doświadczenia w pracy spedytora - znajomości rynku przewoźników oraz klientów - biegła znajomość języka angielskiego, - samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz efektywności w działaniu - komunikatywność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole Mile widziane: - znajomość drugiego języka obcego - wykształcenie kierunkowe Oferujemy: - interesującą pracę na samodzielnym stanowisku - stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży TSL - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespo ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-04-16