Oferta Pracy » Sulejówek

Sulejówek

Zatrudnię Mechanika samochodów osobowych Sulejówek

Warsztat z wieloletnim doświadczeniem zatrudni mechanika samochodów osobowych z doświadczeniem i prawem jazdy kategorii B, tel 504 - - .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-04-10

*Administratorka Biura Handlowego -controlling i audyt, student* Sulejówek

Opis stanowiska pracy: MIEJSCE PRACY: Warszawa- Wesoła, 200 m od stacji PKP/ SKM - dogodny dojazd. Przystanek Autobusowy: Armii Krajowej - jeden z największych Autoryzowanych Partnerów Handlowych wielkiej sieci energetycznej , poszukują osoby na stanowisko: ADMINISTRATORKA BIURA HANDLOWEGO: KILKA SŁÓW O PRACY: • główne zadania to pomoc w drobnych pracach biurowych • sprawdzanie poprawności danych • wypełnianie dokumentów • pilnowanie obiegu dokumentów• Controlling i Audyt • dogodne godziny pracy (8-16) od pon- pt, wszystkie weekendy i święta wolne! CZYLI TERAZ O TOBIE: • łatwo budujesz i utrzymujesz dobre relacje • masz optymizm i energię • jesteś punktualna i sumienna DECYZJA : Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV oraz dołączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-02-23

Pomocnik Instalatora - Montera - Serwisanta sieci komputerowych Sulejówek

OXIT Sp. z o.o. - dostawca usług informatycznych oraz dostępu do Internetu na terenie Warszawy i okolic - poszukuje kandydatów na stanowisko Pomocnika Montera - Serwisanta sieci komputerowych Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - montaż i demontaż urządzeń sieciowych oraz ich konfiguracja - montaż i demontaż masztów, anten i urządzeń radiowych (WiFi) - układanie okablowania sieciowego (wewnątrz i na zewnątrz budynków) - usuwanie prostych usterek w sieci komputerowej - czuwanie nad pracą sieci i inne zależne od kwalifikacji kandydata. Wymagania: - prawo jazdy kat. B - brak lęku wysokości Dodatkowym atutem będzie: - miejsce zamieszkania w prawobrzeżnej części Warszawy (szczególnie Wesoła) lub najbliższych okolicach - Sulejówek, Okuniew, Halinów itp. - własny samochód Oferujemy: - stałe zatrudnienie - możliwość rozwoju - dostęp do nowoczesnych technologii - przeszkolenie - pracę w miły ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-01-26