Oferta Pracy » Sulejówek

Sulejówek

Kierowca kat D - Halinów Halinów

Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp.J. zajmuje się m.in. przewozami pasażerskimi – posiadamy własne regularnie linie oraz świadczymy usługi przewozowe jako operator Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.nbsp;Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:KIEROWCA Kat. D - Halinów(umowa o pracę lub umowa zlecenie)nbsp;Zadania:Kierowanie autobusem kursującym w gminie Halinów, trasy w rejonie miejscowości Halinów, Cisie, Sulejówek, Okuniew,Praca od poniedziałku do piątku.nbsp;Wymagania:Prawo jazdy kat. D (polskie lub zagraniczne)DyspozycyjnośćAktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badanie psychologiczneŚwiadectwo kwalifikacjiDoświadczenie na stanowisku kierowcy kat. D mile widzianenbsp;Oferujemy:Stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się, znanej na rynku przewozu osób firmieTerminowe wypłaty w atrakcyjnym systemie wynagrodzeńZatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zleceniePrzyjazną atmosferę pracyMożliwość uzyskania karty Fit Profit, uprawniającej do darmowego wstępu bez ogranicz ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-09-02

Zatrudnię sprzedawcę na stanowisku mięsnym Sulejówek

Opis stanowiska: zarobki netto ok. 3100 PLN (do ręki)praca w trybie 2 zmianowymsprzedaż produktów mięsno-wędliniarskichukładanie lady mięsnejdokładanie towarusprzątnie stanowiskamile widziane doświadczeniemożliwość przyuczeniamiejsce pracy: Delikatesy Centrum Sulejówek, Armii Krajowej 90

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-08-22