Oferta Pracy » Szepietowo

Szepietowo

Poszukuje Na Staż Pomoc Księgowej Szepietowo

Witam, przyjmę na staż do pomocy księgowej , więcej informacji pod nr tel

Region : Podlaskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-02-28

Pracownik Biurowy Szepietowo

Opis stanowiska: pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych bieżąca obsługa Klientów, utrzymywanie i budowanie relacji z Klientami realizowanie planów sprzedaży firmy uczestniczenie w szkoleniach i stałe podnoszenie poziomu wiedzy Wymagania: wykształcenie min. średnie oraz niekaralność wysoka kultura osobista sumienność i systematyczność, punktualność zaangażowania w realizację zadań, aktywność i przedsiębiorczość doświadczenie w pracy z Klientem będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia Przejrzysty system wynagrodzeń Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy; Pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne; Numer kontaktowy 607 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2016-09-05