Oferta Pracy » Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

elektryk - elektromonter - lub pomocnik/uczeń Bogusza

Poszukuję elektryka - elektromontera do pracy przy budowie instalacji elektrycznych w budownictwie i nie tylko. Budujemy instalacje elektryczne, SAP, CCTV, SSWiN wraz z uruchomieniem. Praca w delegacji - Tarnów oraz na miejscu - Sądecczyzna Proszę o przesyłanie CV drogą mailowąSzczegóły i zakres obowiązków omawiane na umówionym spotkaniu. Zapraszam do kontaktunbsp;Mariusz Poręba Zapraszam do kontaktu

Region : Małopolskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-07-28

Masażystka-praca od zaraz Lublin

Salon masażu w Lublinie na dzielnicy Poręba poszukuje kobiet, również studentki w wieku 18-30 do współpracy w charakterze masażystki (masaż tantryczny, relaksacyjny)OFERUJEMY:-Elastyczny grafik pracy;-Miłą atmosferę w pełnym zaufania zespole;-Atrakcyjne wynagrodzenie, rozliczenie codzienne;- Możliwość pracy na stałe;WYMAGANIA:-Wykonywanie zabiegów zgodnie z przebytym szkoleniem;-Kultura osobista, komunikatywność.nbsp;Dla osób bez doświadczenia, gwarantujemy bezpłatne szkolenie.

Region : Lubelskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-07-18

PRACA KOMIS SAMOCHODOWY- Mechanik-elektryk-malowanie Poręba

AUTO KOMISZatrudnie osobe do Samochodów Bardzo dobre zarobki Osobe potrafiącą samemu Zrobic samochódPrzygotowac Mechanicznie i wizualnie Mile widziana osoba która ogarnie równiez Elektryke nbsp;Pracownik najlepiej na STAŁE ale moze to byc osoba dorywczo nbsp;tel 780 - -

Region : Śląskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-05-02

Operator wózka widłowego Warszawa

Zakres obowiązków: obsługa wózków widłowych;rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony procedurami sposób;utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy;Oczekujemy: wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego;kursu operatora wózka widłowego wraz z wymianą butli (UDT);doświadczenia na stanowisku;dyspozycyjności do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym;Oferujemy stabilne zatrudnienie;coroczny system podwyżek wynagrodzeń;Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej;Bezpłatny transport z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Poręba, Zawiercie, Lelów, Ciągowice, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Częstochowa, Koziegłowy, Myszków, Ogrodzieniec,Konkurencyjne warunki wynagradzania,Bogaty pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, pakiet sportowy, bony żywnościowe),Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, świąteczne paczki dla pracownika i dla dzieci, dof ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-04-04

Pracownik produkcji Warszawa

Zakres obowiązków: •wizualna kontrola jakości odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych; •oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej za pomocą prostych narzędzi; •przestrzeganie wymaganego planu produkcji; Oczekujemy: •bardzo dobrej kondycji (ciężka praca fizyczna); •mile widziani pracownicy przemysłu ciężkiego, huty oraz pracownicy budowlani; •zaangażowania, chęci i motywacji do pracy; •dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym; Oferujemy: •stabilne zatrudnienie; •coroczny system podwyżek wynagrodzeń; •zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej; •bezpłatny transport z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Poręba, Zawiercie, Lelów, Ciągowice, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Częstochowa, Koziegłowy, Myszków, Ogrodzieniec; •konkurencyjne warunki wynagradzania; •bogaty pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, pakiet sportowy, bony żywn ...

Region : Śląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-04-03