Oferta Pracy » Tłuszcz

Tłuszcz

Sprzedawca – Kasjer Tłuszcz

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Wymagania: gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), gotowość do pracy fizycznej, rzetelność i uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia. Oferujemy: umowę o pracę bez okresu próbnego, wymiar etatu dopasowany do twoich potrzeb, atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna, wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), paczki na dzień dziecka, bony i paczki na święta, program pożyczek i zapomóg, kartę Multisport, możliwość s ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2018-09-09

Zatrudnię Sprzedawców Tłuszcz

Zatrudnię sprzedawców do pracy w sklepie format Delikatesy na stanowisku kasjer sprzedawca z obsługą tradycyjną klienta na stoiskach -spożywczo- cukierniczy -mięso-wędliny-drób -warzywa -alkohol Praca w trybie zmianowym godziny pracy do uzgodnienia na miejscu. Oferujemy dynamiczny i aktywny rozwój wraz z profesjonalnym szkoleniem na każdym stanowisku pracy. OFERUJEMY -zatrudnienie w rzetelnej i stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży, -podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenie -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę , z możliwością ustalenia indywidualnego trybu pracy w zmianie, -wynagrodzenie zawsze na czas -premia uznaniowa w systemie miesięcznym DODATKOWO OCZEKUJEMY -aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej -otwartości na kontakty z klientem -zaangażowania i uczciwości -umiejętności pracy w zespole Zapraszam do kontaktu w godz od 9,00 do 19,00 pod nr tel. 604 - - tel 667 - - Proszę o umieszczenie w CV klauzuli: quot;Wyrażam zg ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-10-09

Api Market Poszukuje Sprzedawców Tłuszcz

Firma API MARKET poszukuje kandydata/kandydatki do sklepów API Market. Pracownicy poszukiwani z terenu Tłuszcza i Wołomina. Praca w Warszawie --Zapewniamy dojazd. SPRZEDAWCA Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej, - zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy, - dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,6-14 , 14-22 lub 10-18 - Wymagania: - wysoka motywacja do pracy, - aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych. - doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej będą dodatkowymi atutami kandydatów. Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie CV

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-06-02