Oferta Pracy » Tereszpol-Kukiełki

Tereszpol-Kukiełki

Zatrudnie Kierowce Kat C Tereszpol-Kukiełki

Witam zatrudnie kierowce do jazdy małymi wywrotkami , stawka godzinowa , kierowca musi miec doświadczenie w jezdzie solówkami, praca w godzinach 8-17. 602 - -

Region : Lubelskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-04-09

Sprzedawca Kasjer Tereszpol-Kukiełki

PODSTAWOWE ZADANIA: -obsługa klienta zgodna z obowiązującym standardem; -obsługa systemu kasowego; -dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa; -aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych; WYMAGANIA: -wykształcenie średnie lub zawodowe; -mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym; -gotowość do pracy w systemie zmianowym; -umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad; -kultura osobista; -życzliwość; -pozytywne nastawienie do ludzi. OFERUJEMY: -pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach - wynagrodzenie wysokości 2500 brutto. Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail . Prosimy o załączenie klauzuli : quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodn ...

Region : Lubelskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2017-10-04

Elektro Mechanik Tereszpol-Kukiełki

Zatrudnie elektro mechanika z doświadczeniem do firmy transportowej ,Firma i Warsztat znajduje sie w miejscowości tereszpol kukiełki . stawka godzinowa uzalerzniona od umiejetności

Region : Lubelskie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-09

Poszukuję Ekip Budowlanych Do Budowy Domów Z Drewna Tereszpol-Kukiełki

Poszukuję ekip budowlanych do wyrabiania i stawiania domów drewnianych z bala prostokątnego. Budowy na terenie całej Polski. Poszukuję ekipy samodzielnej i uczciwej. Wynagrodzenie akordowe od budowy. Istnieje możliwość że budynek wyrobimy we własnym zakresie i będzie gotowy do postawienia. Zakres robót do indywidualnego ustalenia. Możliwe prace wykończeniowe

Region : Lubelskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-09-08

Kierowca C+e Tereszpol-Kukiełki

zatrudnie kierowce na ciagnik siodłowy z naczepa wywrotka w ruchu krajowym

Region : Lubelskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2016-09-07