Oferta Pracy » Tuszyn

Tuszyn

Zatrudnimy Telemarketerów Tuszyn

Firma działająca na rynku farmaceutycznym będąca dystrybutorem oryginalnych preparatów szwajcarskiej firmy Herbamedicus GmbH poszukuje: Specjalisty ds. Sprzedaży Telefonicznej Miejsce pracy - Tuszyn koło Łodzi Jeżeli: - łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, - masz miły głos, - czerpiesz satysfakcję z pracy z klientami, - skończyłeś co najmniej szkołę średnią, - obsługujesz komputer. Docenimy: - doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i/lub telefonicznej obsłudze klienta, - znajomość technik sprzedaży, - zainteresowanie tematyką zdrowia. Oczekujemy: - aktywnej opieki nad naszymi stałymi klientami, - pozyskiwania nowych klientów w branży farmaceutycznej, - aktywnej sprzedaż naszych produktów, dzięki wykorzystaniu narzędzi pracy. Zapewniamy: - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus premia uzależniona od wyników, - stałe godziny pracy, - szkolenie wprowadzające, - miła atmosfera pracy.

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-10-08

Firma Agrotuszyn Oddział W Tuszynie Zatrudni Sprzedawcę Części Zamienn Tuszyn

Zakres obowiązków: - sprzedaż części zamiennych - prowadzenie magazynu części zamiennych i maszyn rolniczych Wymagania - dobra znajomość zakresu budowy ciągników i maszyn rolniczych - mile widziana znajomość obsługi katalogów części zamiennych - biegła obsługa komputera - umiejętność organizacji pracy własnego stanowiska - prawo jazdy, - mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-03-04