Oferta Pracy » Warka

Warka

Doradca Klienta - Warka, Góra Kalwaria, Białobrzegi Warszawa

Ciekawa praca dodatkowa lub stała w firmie z ponad 18 letnim doświadczeniem. Zarabiaj więcej! Zostań Doradca Klienta w Bocian Pożyczki. Atrakcyjne wynagrodzenie. Elastyczny grafik. Gotowa baza Klientów. Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości: Warka, Góra Kalwaria, Białobrzegi. Aplikując prosimy o wskazanie miejscowości, w której chcą Państwo pracować. OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA. APLIKUJ JUŻ DZIŚ I POZNAJ SZCZEGÓŁY PRACY. ZAPEWNIAMY SZKOLENIA NA STANOWISKO DORADCY KLIENTA.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-07-24

Przedstawiciel handlowy - produkcja wentylacyjna, usługi CNC - THERMO Warka

THERMO Systemy Wentylacyjnenbsp;Firma THERMO Systemy Wentylacyjne, producent prefabrykatów wentylacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego prowadzącego sprzedaż prefabrykatów wentylacyjnych oraz pozostałych wyrobów metalowych wykonywanych w blach.Zakład produkcyjny:nbsp;Lechanice 65, 05-660 Warkanbsp;Zakres obowiązków:- pozyskaniem nowych odbiorców na produkowane przez firmę wyroby w rejonie województwa mazowieckiego- obsługa sprzedażowa i po-sprzedażowa klientów- przygotowywanie oferty na systemy wentylacyjne w oparciu o powierzona dokumentację projektową lub przedmiarową- wprowadzanie i obróbka zamówień składanych przez klientów do systemu produkcyjnego - promocja wśród firm instalatorskich formularza on-line do składania samodzielnych zamówieńhttps://www.thermo/zamow-online/- informowanie klientów o przebiegu procesu realizacji zamówienia- wykazanie się realizacją ustalonych planów sprzedażowych- raportowanie o przebiegu pracnbsp;Wymagania:- wykształcen ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-02-13

Przedstawiciel Handlowy Warka

Opis stanowiska: - utrzymywanie współpracy z aktualnymi odbiorcami oraz pozyskiwanie nowych klientów, - dbanie o pozytywny wizerunek firmy, - realizacja planów sprzedaży, - reprezentowanie firmy na targach branżowych, - systematyczna analiza rynku, w tym potrzeb klientów i działań konkurencji, - przygotowywanie ofert handlowych, - prezentacja i dostawa maszyn do klienta. Wymagania - doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy (B2B), - wykształcenie wyższe (mile widziane: rolnicze – specjalizacja sadownictwo lub ogrodnictwo, ekonomiczne lub techniczne), - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (sprawdzana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej), - znajomość i umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży, - łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych z klientami, - samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość i profesjonalizm, - nienaganny wygląd i wysoka kultura osobista, - prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w kierowaniu pojazdem, - ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-03-25

*Powiat Grójecki - Mobilny Doradca Klienta PLAY Warszawa

Cenisz swobodę, przestrzeń, jesteś otwarty/a na nowe możliwości. Jednocześnie jesteś dynamiczny/a, lubisz kontakt z ludźmi. Zapraszamy do współpracy z jedną z najbardziej znanych firm z branży nowych technologii. Mobilny Doradca Klienta PLAY (Bezpośrednia Współpraca z firmą PLAY - działalność gospodarcza) Miejsce Pracy: powiat Grójecki. Praca w wybranych gminach przez kandydata i do uzgodnienia z Play. Dotyczy gmin: Grójec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Warka, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Jasieniec, Pniewy Twoje zadania: • Budowanie trwałych relacji z Klientami oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległych terenie. • Pozyskanie nowych Klientów. • Przedłużanie obecnych kontraktów z Klientami. Twoje korzyści! Oferujemy: • Bezpośrednią współpracę z powszechnie znaną, dużą i cenioną firmą z branży nowych technologii, • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne za pozyskanie nowych Klientów. • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne za przedłużanie obecn ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-09-08

Praca Warka
Praca Warka

Firma marketingowa poszukuje specjalistów ds.marketingu w internecie. Opis stanowiska: - nawiązywanie współpracy z nowymi klientami - utrzymanie współpracy z obecnymi klientami - wypisywanie zleceń sprzedażowych - kontakt telefoniczny lub email z klientami

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-08-30