Oferta Pracy » Wielogóra

Wielogóra

Blacharz Samochodowy Wielogóra

Firma PPHU Strzałkowski S.J autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy Honda. Na rynku istniejemy od 1997 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą stawiającą na ludzi aktywnych i dążących do dalszego rozwoju. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Blacharz Samochodowy Główne zadania: · wykonywanie zleconych napraw zgodnie z technologią napraw pojazdów i poleceniami przełożonego · naprawa pojazdów wg kalkulacji napraw sporządzanych w systemach eksperckich lub też wg specyfikacji wyznaczonej przez klienta · wsparcie doradcy technicznego przy weryfikacji i opisie zakresu szkody na pojeździe · obsługa narzędzi: ramy do prostowania, nadwozi samochodów osobowych i dostawczych, systemu pomiarowego, lutospawarki, spawarek MIG-MAG · sprawowanie bieżącej kontroli sprawności technicznej powierzonego sprzętu · umiejętność wycinania i wklejania szyb samochodowych Nasze oczekiwania: · wykształcenie zasadnicze zawodowe/technic ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2019-09-22

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy Wielogóra

Zakres obowiązków: kompleksowa naprawa pojazdów - zgodnie ze standardami autoryzowanej stacji obsługi - w zakresie napraw wykonywanych na danym stanowisku pracy; Wymagania: doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku; wykształcenie kierunkowe w wykonywanym zawodzie; prawo jazdy kat. B; samodzielność i odpowiedzialność, zaangażowanie; dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole; dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień diagnosty samochodowego na SKP; preferowane osoby specjalizujące się w naprawach samochodów. Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę; możliwość rozwoju zawodowego i profesjonalne szkolenia produktowe; atrakcyjne wynagrodzenie; współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku. Kontakt telefoniczny nr 501 - - lub W CV Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobo ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-09-01

Zakres obowiązków: kompleksowa naprawa pojazdów - zgodnie ze standardami autoryzowanej stacji obsługi - w zakresie napraw wykonywanych na danym stanowisku pracy; Wymagania: doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku; wykształcenie kierunkowe w wykonywanym zawodzie; prawo jazdy kat. B; samodzielność i odpowiedzialność, zaangażowanie; dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole; dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień diagnosty samochodowego na SKP; preferowane osoby specjalizujące się w naprawach samochodów. Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę; możliwość rozwoju zawodowego i profesjonalne szkolenia produktowe; atrakcyjne wynagrodzenie; współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-06-30

Mechanik Samochodów Ciężarowych Wielogóra

Poszukuję od zaraz mechanika samochodów ciężarowych Atrakcyjne zarobki Więcej informacji pod nr tel :500 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-06