Oferta Pracy » Wieruszów

Wieruszów

Doradca Klienta - Santander Bank Polska S.A. - Wieruszów Warszawa

Santander Bank Polska S.A. poszukuje pozytywnie nastawionych, energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby poszerzać swoje doświadczenia zawodowe w obszarze doradztwa, sprzedaży i obsługi klientów.nbsp;Do Oddziału w Wieruszowie poszukujemy osób posiadających doświadczenie w sprzedaży usług i profesjonalnej obsłudze klienta, zdobyte w nowoczesnej firmie. Praktyka w bankowości oraz w gotówkowej obsłudze klienta będą dużym atutem.nbsp;Zakres obowiązków:• obsługa gotówkowa oraz bezgotówkowa• doradztwo w zakresie produktów oraz usług bankowych dla klientów indywidualnych• identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klientów• budowanie długotrwałych relacji z klientami• aktywne pozyskiwanie nowych klientów• dbałość o jakość obsługi• realizacja miesięcznych planów sprzedażowychnbsp;Dołącz do naszego zespołu doradców i rozwijaj się z Santander Bank Polska S.A.!nbsp;Aplikuj dołączając CV do odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, lub klikając na przycisk Aplikuj - zapraszamy.nbsp;Prosimy o zamieszcz ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-05-30

Sprzedawca W Salonie Plusa - Wieruszów Wieruszów

Obowiązki: Profesjonalna obsługa Klientów sieci Plus, Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług, Realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych. Oferujemy: Kompleksowe szkolenie wstępne, Rozbudowany system szkoleń, Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny. Wymagania: Wykształcenie min. średnie, Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office, Komunikatywność. Proces rekrutacji trwa do 23 czerwca.

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-06-14