Oferta Pracy » Wieruszów

Wieruszów

Doradca Wieruszów, Wieluń Ostrów Wielkopolski

Szukasz pracy bądź Twoje dotychczasowe zajęcie nie jest już dla Ciebie satysfakcjonujące? Jesteś osobą samodzielną, która nie boi się wyzwań? Masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży i potrafisz budować relacje? Chcesz wziąć udział w nowym projekcie w branży ubezpieczeniowej? Brak doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń to nie problem ważne abyś posiadał umiejętności doradcze i uśmiech na twarzy :) Jeżeli chcesz mieć stałą podstawę i realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia oraz chcesz się rozwijać w firmie o stabilnej pozycji na rynku zapraszam Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko Doradcy Ubezpieczeniowego - kliknij w link i wypełnij mój test kompetencyjny zadzwonię i powiem czy jesteś osobą której szukam. https://rekrutacja-sprzedaz.pzu/du-ostr1 Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu tel. 785 - - bądź proszę o wiadomość Zachęcam do udziału w rekrutacji liczba miejsc jest ograniczona.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-07-13

Doradca Klienta Kępno/Wieruszów Kępno

Placówka bankowa poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: - Doradca Klienta Zatrudnimy osobę, która: - jest Skutecznym Sprzedawcą lub ma takie predyspozycje, osiąga wyniki/cele - potrafi efektywnie kierować ludźmi, motywować do lepszej pracy i wyników - kocha ludzi i potrafi budować dobre, trwałe relacje - bierze odpowiedzialność za zespół, kierowanie ludźmi jest dla niej łatwe i przyjemne - potrafi delegować zadania i egzekwować wyniki na czas - analizuje potrzeby Klienta oraz doradza w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych - samodzielnie podejmuje inicjatywę i działania na rzecz wyznaczonych celów - jest energiczna, odpowiedzialna, kreatywna i pełna optymizmu w pracy - jest uczciwa, lojalna, szczera, sumienna - ma dużo pozytywnej energii i chce się nią dzielić - radzi sobie ze stresem i dobrze zarządza czasem - jest niekarana, autozmotywowana, komunikatywna o wysokiej kulturze osobistej - znajomość produktów bankowości detalicznej będzie ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-06-08

Doradca Ubezpieczeniowy Wieruszów, Wieluń I Okolice Wieluń

Nowy projekt, nowe możliwości! Lubisz nawiązywać nowe kontakty i znajomości? Umiesz budować relacje? Jesteś samodzielny/a, ambitny/a i przedsiębiorczy/a? Chcesz mieć realny wpływ na swoje dochody? Masz min. 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym? Jeżeli tak to w zamian otrzymasz: Stabilne warunki zatrudnienie - stałe wynagrodzenie, Portfel klientów do obsługi, Miesięczne wysokie prowizje sprzedażowe, premie kwartalne, Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy, Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce, Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji, Bardzo dobra atmosfera pracy. Nowy projekt, nowe możliwości! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji przez portal . W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Proszę o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych os ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-03-10

Doradca Klienta Wieruszów

Sprzedaż produktów bankowych ,obsługa kasowa

Region : Łódzkie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-11-19

Samodzielna Księgowa Wieruszów

Opis stanowiska: Samodzielna Księgowa (dodatkowo mile widziana podstawowa znajomość obsługi kadrowo-płacowej) Miejsce pracy: Wieruszów Od kandydatów oczekujemy: Wykształcenia wyższego kierunkowego ekonomicznego. Doświadczenia minimum 2 lata na stanowisku Samodzielnego Księgowego. Bardzo dobrej praktycznej znajomości oraz umiejętności zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości, obowiązujących przepisów podatkowych (PDOP, PDOF, VAT). Podstawowej znajomości zagadnień kadrowo – płacowych Biegłej znajomości obsługi komputera. Znajomości programów pakietu MS Office, szczególnie programu Excel. Znajomość systemów Symfonia będzie dużym atutem. Zaangażowania w pracę zespołu, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu. Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności, odpowiedzialności, terminowości oraz zdolności analitycznego myślenia Komunikatywności, umiejętności dobrej współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej. Oferujemy: Zatrudnienie w ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-02-14