Oferta Pracy » Witkowo

Witkowo

Pracownik/pracownica Magazynu Witkowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -kontrola stanu towaru ze zwrotów; -składanie i przepakowywanie odzieży; -metkowanie; -utrzymanie porządku na miejscu pracy; -realizowanie wyznaczonych celów; CZEGO OCZEKUJEMY? -dobrej kondycji fizycznej; -gotowości do pracy zmianowej; -motywacji i chęci do pracy; -dobrego wzroku; -nie wymagamy doświadczenia; CO OFERUJEMY? -atrakcyjną stawkę godzinową oraz premię; -darmowy transport; -pracę na pełen etat; -możliwość zdobycia doświadczenia; -przyjazną atmosferę w pracy; -Opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2018-03-11

Przyjmę Do Pracy W Branży Stolarskiej Witkowo

przyjmę do pracy w branży stolarsko - meblarskiej, praca przy produkcji mebli jak i montaż u klienta

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2016-09-06