Oferta Pracy » Wolsztyn

Wolsztyn

Kierownik Sprzedaży Internetowej Wolsztyn

Opis stanowiska:Organizacja oraz zarządzanie internetowymi kanałami sprzedażyBudowanie strategii sprzedaży i marketingu e-sklepu w oparciu o analizę danychRealizacja projektów marketingowych oraz wspierających sprzedażMonitoring i analiza efektywności akcji marketingowych, rekomendacje zmianRozliczenie efektywności i kosztów prowadzonych kampaniiAnalizowanie rynku, otoczenia, konkurencji oraz trendów w e-commerceRaportowanie wyników sprzedaży i odpowiedzialności oraz stała analiza rynkuMonitorowanie i optymalizacja kosztów obsługi zamówień oraz funkcjonowania kanałów sprzedażyRaportowanie wyników do dyrekcjinbsp;Wymagania:nbsp;Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczymBardzo dobra znajomość branży E-commerce (m. in.nbsp;Amazon, Ebay, Allegro)Znajomość nowoczesnych technologii webowych; np. Adwords, e-mailing, newsletter, systemy wspomagające konwersje i sprzedaż, znajomość htmlSamodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa, kreatywność, zaangażowanieRozwinięte umiejętności a ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-06-10

Pracownik w Sprzedaży Internetowej Wolsztyn

W związku z dynamicznym rozwojem firma FORAM mieszcząca się w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko: nbsp;Pracownik w Sprzedaży Internetowejnbsp; Opis stanowiska: - Przygotowywanie ofert handlowych, - Rozwijanie oferty produktowej, - Promocja marki i rozwój na nowe rynki,nbsp; Nasze oczekiwania: - Dobra znajomość obsługi komputera, - Znajomość programu MS Excel, - Komunikatywna znajomość języka angielskiego, - Zaangażowanie i pewność siebie,nbsp;Doświadczenie / znajomość branży e-commerce będzie dodatkowym atutem.nbsp; Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie do nawet 3500zł netto, w zależności od umiejętności i zaangażowania, - Umowę o prace, - Ubezpieczenie grupowe, - Możliwość rozwoju i awansu, - Szkolenie na stanowisku pracy, - Prace w stabilnej rozwijającej się firmie, - Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się środowisku.nbsp;Zainteresowanych proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-04-14

Ankieter- Wolsztyn Wolsztyn

Zatrudnię od zaraz ankieterów do badań społecznych.Praca polega na przeprowadzaniu ankiet, na papierze, komputerze lub na tablecie.Wymagania:- wykształcenie minimum średnie,- komunikatywność,- dokładność,- sumienność,- uczciwość.Wynagrodzenie uzależnione od liczby zrealizowanych ankiet!MILE WIDZIANI STUDENCI, RENCIŚCI, EMERYCI, OSOBY, KTÓRE CHCĄ SOBIE DOROBIĆ!!!nbsp;Wynagrodzenie- w zależności od liczby zrealizowanych ankiet- ok 150-250 zł na rękę dniówki.nbsp;Poszukujemy również osób do badań ankietowych na terenie całej Polski.W przypadku wyjazdów gwarantujemy zwrot kosztów dojazdu, noclegu + pyszne śniadanie;-)nbsp;Dla Lidera, który skoordynuje badanie w terenie PREMIA + REFERENCJE

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-03-03

Koordynator Sprzedaży Internetowej Wolsztyn

W związku z dynamicznym rozwojem firma FORAM mieszcząca się w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko: Koordynator Sprzedaży Internetowej Opis stanowiska: - Realizowanie zadań związanych ze sprzedażą internetową, analizowanie rynku, sporządzanie raportów sprzedażowych; Wymagania: - dobra znajomość obsługi komputera, - dobra znajomość programu MS Excel, - podstawowa znajomość języka angielskiego, - sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań, - doświadczenie w branży e-commerce. Znajomość HTML/CSS i oprogramowania Gimp/PhotoShop będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie nawet 350 - - 0zł netto zależne od umiejętności i zaangażowania, - Umowę o prace, - Ubezpieczenie grupowe, - Możliwość rozwoju i awansu, - Szkolenie na stanowisku pracy, - Prace w stabilnej rozwijającej się firmie, - Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Zainteresowanych proszę o przesłan ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-01-26

Specjalista Ds E-commerce Wolsztyn

W związku z dynamicznym rozwojem firma FORAM mieszcząca się w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS E-COMMERCE Opis stanowiska: - Realizowanie zadań związanych ze sprzedażą internetową, analizowanie rynku, sporządzanie raportów sprzedażowych; Wymagania: - dobra znajomość obsługi komputera, - podstawowa znajomość programu MS Excel, - podstawowa znajomość języka angielskiego, - sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań, - mile widziane doświadczenie w branży e-commerce. Znajomość HTML/CSS i oprogramowania Gimp/PhotoShop będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie, - Umowę o prace, - Ubezpieczenie grupowe, - Możliwość rozwoju i awansu, - Szkolenie na stanowisku pracy, - Prace w stabilnej rozwijającej się firmie, - Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-08-22

Copywritter, Obsługa Klientów Wolsztyn

Dzień dobry Szukam osobę do pracy w biurze w centrum Wolsztyna, której zadaniem będzie: - pisanie i redagowanie artykułów, - obsługa klientów sklepu internetowego, - wyszukiwanie informacji na dany temat. Wymagania: - umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstów w języku angielskim, - umiejętność szybkiego i poprawnego pisania w języku polskim, - biegła obsługa komputera. Oferuję umowę zlecenie i 1500 zł na rękę na początku. O nas: Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą. Posiadamy dwa biura. Jedno w Wolsztynie, a drugie w Warszawie. Zajmujemy się realizacją własnych projektów oraz tworzymy dedykowane rozwiązania dla klientów.

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2016-09-07