Oferta Pracy » Wyszków

Wyszków

Doradca klienta- wyszków

ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.    Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.   Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)   Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV?    Dołącz do najlepszych!   NA START OTRZYMASZ: - Umowę bez okresu próbnego - doceniamy Twoją pracę - Najwyższe zarobki w branży - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym - Bogaty pakiet benefitów i ubezpieczeń - stawiamy na Twoje zdrowie - Fundacja stworzona dla Ciebie - pomagamy Tobie i Twoim bliskim   WSPÓLNIE BĘDZIEMY: - Realizować oczekiwane cele sprzedażowe ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2020-10-21

Pracownik działu handlowego/ Przedstawiciel handlowy - branża mięsna Wyszków

W związku z dynamicznym rozwojem firma Tadex Tadeusz Wiśniewski poszukuje osób na stanowiska PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO oraz PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. Oferujemy stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Mile widziane doświadczenie w branży mięsnej. CV prosimy kierować na adres: prezes(at)tadex.org

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-02-03

DORADCA KLIENTA W Banku (Wyszków/Pułtusk) Wyszków

Poszukujemy ambitnych i kreatywnych ludzi do pracy w banku. ZADANIA: - sprzedaż produktów bankowych, praca zgodna z obowiązującymi standardami; - inicjowanie oraz prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania Klientów; - realizacja planów sprzedażowych i jakościowych. OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW: - wykształcenie min. średnie maturalne; - zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów oraz pracy z Klientem; - wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów; - nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami; - mile widziane doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu lub doradztwie finansowym; - wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem; - dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel). Oferujemy przejrzyste warunki zatrudnienia: - pracę na pełen etat w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym w WYSZKOWIE lub PUŁTUSKU; - normowany czas pracy; - atrakcy ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-10-04

Młode Energicznie Osoby Do Pracy W Biurze Wyszków

Nasza firma zajmuje się sprzedażą samochodów z Europy. poszukujemy młodej kobiety komunikatywnej o wysokiej kulturze osobistej. Praca polega na odbieraniu tel od klientów, wypisywanie faktur udzielanie informacji na temat danego auta. Praca od poniedziałku do piątku godz 8-16 wynagrodzenie miesięczne 2 tyś. Zainteresowania osoby proszę o przesłanie cv ze zdjęciem na maila wraz z telefonem kontaktowym

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-09-10

Asystentka W Naturhouse Wyszków

Asystentka, opis stanowiska: -profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Naturhouse; -nawiązywanie trwałych relacji z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i zaufania; -sprzedaż i promocja produktów z asortymentu Naturhouse; aktywne promowanie centrum Naturhouse; -zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Naturhouse; -obsługa recepcji Wymagania: -wykształcenie minimum średnie; -komunikatywność; -łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem; -zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań; -wysoka kultura osobista; -doświadczenie w handlu, obsłudze klienta -obsługa urządzeń biurowych -znajomość programu excel, word

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-02-11