Oferta Pracy » Zambrów

Zambrów

Specjalista Ds Sprzedaży I Obsługi Klienta Zambrów

Elhurt-Elmet Sp. z o.o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek i Kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA Miejsce pracy: Zambrów Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -realizację celów sprzedażowych -obsługę klienta na najwyższym poziomie -nawiązywanie i utrzymywanie z klientami długotrwałych relacji -systematyczne pozyskiwanie nowych klientów -optymalizację kosztów Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy: -doświadczenia w pracy w handlu (preferowana branża elektryczna lub metalowa) -rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i łatwości nawiązywania kontaktów -nastawienia na realizację celów -odpowiedzialności i zaangażowania w pracę -umiejętności pracy pod presją czasu i wyników -umiejętności współpracy z zespołem -dobrej znajomości pakietu MS Office Oferujemy: -stabilne zatrudnienie -umowę o pracę -wynagrodzenie stałe i za ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-10-06

RTV EURO AGD-Doradca Klienta, Zambrów Zambrów

Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju. Twoje zadania: • profesjonalna obsługa klienta, • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych • przyjmowanie dostawy i przygotowanie towarów do sprzedaży • dbanie o porządek na sali sprzedażowej i magazynie Wymagania: • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy lub znajomość branży RTV/AGD/IT • umiejętności sprzedażowe • łatwość w nawiązywaniu kontaktów • nastawienie na realizację celów • chęć do rozwoju i dzielenia się wiedzą • entuzjazm i zaangażowanie • umiejętność obsługi komputera • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi kasy fiskalnej lub systemów ratalnych Oferujemy: ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-09-04

Doradca Klienta W Banku Zambrów

Obowiązki: - bieżąca, bezpośrednia obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami Banku - aktywna sprzedaż produktów Banku skierowana do klientów indywidualnych i firmowych; - realizacja indywidualnych planów sprzedażowych; Oczekiwania: - przedsiębiorczość, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi i pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań. - dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności pracy pod presją - chęci rozwoju w branży bankowej; - wykształcenia min. średniego; - mile widziane doświadczenie w sprzedaży; Oferujemy: - umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premię, unormowane godziny pracy; - kompleksowy program wdrożenia do samodzielnej pracy;

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2017-04-22

Zatrudnimy Doradcę Klienta W Punkcie PLUS Zambrów Zambrów

Poszukujemy uczciwych, energicznych i pracowitych kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta (Sprzedawca usług). Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży. Miejsce pracy: Punkt Plus Zambrów Pracownik otrzyma specjalistyczne szkolenie i będzie odpowiedzialny za prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów oraz obsługę posprzedażną w punkcie sprzedaży PLUS w Zambrowie Wymagania: - minimum średnie wykształcenie - znajomość pakietu MS Office, internet IE - gotowość do pracy również w soboty - predyspozycje do szybkiego przyswajania wiedzy - zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów - budowanie pozytywnych relacji z Klientami - znajomość branży TV Sat/GSM, oraz doświadczenie w zakresie obsługi Klienta w punkcie sprzedaży usług mile widziane Oferujemy: - umowę o pracę (okres próbny) - motywacyjny system wynagrodzeń; wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników. - możliwość zdobycia doświadczenia przy sprzedaży nowoczesnych usług platformy cyfrowej - cie ...

Region : Podlaskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2016-08-30