Oferta Pracy » Zielonka

Zielonka

Pracownik Biurowy Zielonka . Zielonka

Firma Poland Express z Zielonki poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY Główne obowiązki: - Wystawianie faktur sprzedaży, - Kontrola procesu windykacji, - Przyjmowanie zleceń telefonicznych , - Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem biura. Oczekiwania:, - Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych, - Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki, - Terminowość i dokładność w działaniu, - Odpowiedzialność, - Komunikatywność, - Dobra organizacja czasu pracy. Oferujemy: - Umowa o pracę na pełen etat, - Praca od 8.00 do 16.00, - Przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2018-08-19

Praca Biurowa Przy Motoryzacji PrestaShop Allegro Zielonka

Zatrudnię osobę z doświadczeniem do wystawiania ofert w sklepie PrestaShop oraz na aukcjach Allegro . Wymagania: -Znajomość obsługi Allegro i sklepu PrestaShop ( od strony sprzedającego-obsługa klientów sklepu, zamówień, wysyłek, listów przewozowych ); -Znajomość programu Word Excel,( zarządzanie ,dodawanie i aktualizacja produktów ); -Podstawowa wiedza fotograficzna ( przygotowywanie zdjęć przedmiotów, tworzenie opisów, zamieszczanie nowych aukcji w Internecie ); -Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem ( obsługa sprzedaży za pośrednictwem poczty e-mail, aktywna sprzedaż i doradztwo dotyczące asortymentu); -Administrowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu ( monitorowanie wpłat, kontrola dostaw i kompletowanie zamówień); -Bieżąca obsługa zamówień, zapytań, zwrotów, wymian, reklamacji; -Przygotowywanie zestawień i analiz sprzedażowych -Zapewnienie aktualności ofert widocznych w Internecie; -Dbanie o wizerunek sklepu i szatę graficzną; - Podsta ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-03-14

Specjalista Ds. Sprzedaży Zielonka

Duża firma odzieżowa poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży do biura w Zielonce Opis stanowiska -telefoniczna obsługa klientów -przyjmowanie zamówień -kontakt z przedstawicielami handlowymi -dbanie o obieg dokumentów -kontrolowanie płatności klientów i nadzorowanie terminów płatności -wsparcie pracy Działu Handlowego Wymagania -dobra znajomość komputera i pakietu MS Office -wykształcenie minimum średnie -wysokie zdolności komunikacyjne -umiejętność planowania i organizacji pracy -dokładność i skrupulatność -doświadczenie w wystawianiu faktur sprzedażowych i dokumentów magazynowych -mile widziane miejsce zamieszkania w Zielonce, Markach, Ząbkach lub Wołominie Oferujemy -spokojną pracę w profesjonalnej atmosferze, -satysfakcjonujące wynagrodzenie -stabilność zatrudnienia -możliwości rozwoju zawodowego

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-03-07

Poszukuję Pracownika Biurowego Zielonka

Firma Armex- zajmująca się organizacją imprez masowych od strony technicznej poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik biurowy, Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - zapewnienie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentów, - przyjmowaniem zamówień, - przygotowywaniem wycen i kosztorysów - prowadzenie zestawień faktur itp, - przygotowywanie faktur dla księgowości, - kontakt z klientem, - obsługa urządzeń biurowych (faks, skaner, ksero) Wymagania: - bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, - wykształcenia min. średnie, - skrupulatność i dokładność w działaniu, - umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i w zespole - umiejętność pracy pod presją czasu, - punktualność - dyspozycyjność - odpowiedzialność Oferujemy: - stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę - pracę w miłej atmosferze - pracę w młodym i dynamicznym zespole Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem na p ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-08

Asystent Działu Handlowego Zielonka

Zadania: - Kompleksowa obsługa procesów zakupu i sprzedaży prowadzonych w działach handlowych, - Kontakt z klientem, koordynowanie zamówień i realizacja dostaw, - Wprowadzanie danych do systemu i ich aktualizacja, - Komplementowanie dokumentacji handlowej i produktowej, - Bieżące wsparcie działów handlowych w codziennych obowiązkach. Wymagania: - wykształcenie min. średnie - znajomość języka angielskiego - biegła znajomość obsługi komputera - doskonała organizacja pracy własnej, dokładność i rzetelność - umiejętność rozwiązywania problemów i planowania - odpowiedzialność za powierzone zadania - zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-02

Administrator/ka, Zielonka Zielonka

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z. o. o (cert. 136) Miejsce pracy zielonka obowiązki: - nadzór nas terminowością dostaw produktów do klientów - terminowe i kompletne potwierdzanie zamówień od klientów - sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych - współpraca z działem sprzedaży - wystawianie faktur sprzedażowych i ewentualnych do nich korekt. - przygotowanie ofert dla klientów wymagania: - wykształcenie wyższe -język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie -Dobra znajomość pakietu MS Office -doświadczenie w kontakcie z klientem(sprzedaż lub administracja) oferujemy: - umowa o pracę tymczasową - atrakcyjne wynagrodzenie - oferta dotyczy pracy tymczasowej Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Specjalista Ds. Administracji Sprzedaży (k/m) Warszawa

TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech. Specjalista ds. administracji sprzedaży (k/m) Miejsce pracy: Zielonka k. Warszawy Zakres odpowiedzialności: •Przyjmowanie, rejestracja i potwierdzanie zamówień sprzedażowych. •Terminowe i kompletne potwierdzanie zamówień od klientów. •Weryfikowanie zamówień pod względem handlowym (wysokość rabatów, prowizje itp.). •Przygotowanie ofert dla klientów składających zamówienia bezpośrednio w Spółce. •Fakturowanie sprzedaży towarów i usług serwisowych. •Prowadzenie akredytyw. •Utrzymanie bieżącego kontaktu z klientami w celu windykacji należności, sprzedaży i wysyłką towaru. •Zbieranie i opracowywan ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2016-09-01