Oferta Pracy » Zielonka

Zielonka

Księgowa-Kadrowa do Biura Rachunkowego w Zielonce Zielonka

Biuro Rachunkowe w Zielonce koło Warszawy poszukuje pracownika na stanowisko samodzielnej księgowej-kadrowej. Zakres obowiązków:-samodzielne prowadzenie kadr i płac klientów biura -samodzielne prowadzenie księgowości klientów biura-kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty z klientami Wymagania: - wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość/finanse), - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, kodeksu pracy - dobra organizacja pracy, - solidność, sumienność i odpowiedzialność - otwartość na rozwój i dalszą naukę Mile widziane: - umiejętność obsługi programu WF-Kaper, WF-Gang, Symfonia Finanse i Księgowość i Płatnik. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie bądź na działalność gospodarczą - komfortowe warunki pracy w miłej atmosferze - możliwości zdobywania wiedzy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i oczekiwa ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-07-27

Księgowa do Biura Rachunkowego w Zielonce Zielonka

Biuro Rachunkowe w Zielonce koło Warszawy poszukuje pracownika na stanowisko samodzielnej księgowej. Zakres obowiązków: - samodzielne prowadzenie księgowości klientów biura - kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty z klientami Wymagania: - wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość/finanse), - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, - dobra organizacja pracy, - solidność, sumienność i odpowiedzialność - otwartość na rozwój i dalszą naukę Mile widziane: - umiejętność obsługi programu WF-Kaper i Symfonia Finanse i Księgowość - znajomość kadr i płac Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie bądź na działalność gospodarczą - komfortowe warunki pracy w miłej atmosferze - możliwości zdobywania wiedzy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-04-09

Kierownik działu handlowego Wadima Sp. z o.o. Zielonka

Opis stanowiska:nbsp;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Zarządzanie działem sprzedaży firmy·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowo-handlowej firmy·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Planowanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Analiza wyników sprzedaży·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Wyznaczanie kierunków działania w celu zwiększania osiąganych wyników sprzedaży·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Nadzór nad windykacją należności·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Nadzór nad siecią sprzedaży krajową i zagraniczną·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Nawiązywanie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami krajowymi i zagranicznyminbsp;Wymagania:nbsp;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;dobra znajomość języka angielskiego·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umiejętność analitycz ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-04-03

Biuro Rachunkowe Present W Zielonce Zatrudni Księgową Zielonka

Biuro Rachunkowe PRESENT w Zielonce zatrudni księgową z min. 1-2 letnim doświadczeniem. Mile widziana znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość oraz WF-Kaper. Wymagania: - wiedza w zakresie podatków i UoR - samodzielność i otwartość w myśleniu - dokładność, sumienność oraz dbałość o szczegóły - umiejętność organizacji pracy własnej - prowadzenie KPiR, KH - sporządzania deklaracji VAT PIT CIT - rocznych zeznań i sprawozdań finansowych Oferujemy: - miłą atmosferę pracy - możliwość nauki i rozwoju w obszarze księgowości oraz kadr i płac - wsparcie i wymianę wiedzy w ramach zespołu, szkolenia - zatrudnienie na umowę zlecenie, umowę o pracę lub inne. Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem i oczekiwania finansowe. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-02-27

Zatrudnię Samodzielną Księgową Zielonka

Szkoła niepubliczna zatrudni księgową ( obecność 8 godzin tygodniowo )

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2016-09-05