Oferta Pracy » elektryczne

elektryczne

Praca Od Zaraz -testowanie I Przeglądy Sprzętów Elektrycznych Białystok

Opis stanowiska: - Konserwacja zasilaczy awaryjnych quot;UPSquot;, drobne naprawy - Kalibracja, wymiana baterii, testy, - wykonywanie ekspertyz, - testowanie innych urządzeń elektrycznych, elektronicznych, Wymagania : - Posiadanie odpowiednich kwalifikacji, niezbędnych do obsługi oraz naprawy urządzeń elektrycznych(SEP), - Sumienność, - Średnie wykształcenie :elektroniczne, elektryczne, informatyczne Oferujemy : - Zdobycie nowego doświadczenia - Pracę w sympatycznej atmosferze, - Stałą umowę o pracę - Ugruntowaną pozycja na rynku (16lat) - Możliwość podnoszenia kwalifikacji, - Praca na miejscu, - SZKOLENIE WEWNĘTRZNE CV proszę wysłać z dopiskiem (SERWIS4) na adres: biuroamp;info-druk.pl lub dostarczyć osobiście.(8.00-16.00). INFODRUK ul. Mierosławskiego 17 BIAŁYSTOK tel: 856 - - kom. 600 - -

Region : Podlaskie | Kategoria : Wykładanie towaru | Data publikacji : 2016-09-10

Sprzedawca, Wykładanie Towaru Warszawa

Firma „ENVISTAR. BIZ” z Łodzi na stanowiska pracy w HIPERMARKECIE z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, sprawnego fizycznie ponieważ w zakres obowiązków należy również dźwiganie towaru. Lokalizacja Łódź – Widzew poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowiskach: PRACOWNIK HALI - DZIAŁ KONSERWY ( mężczyzna) - umiejętność obsługi komputera i książeczka sanitarno-epidemiologiczna PRACOWNIK HALI - DZIAŁ NAPOJE ( mężczyzna) - umiejętność obsługi komputera i książeczka sanitarno-epidemiologiczna PRACOWNIK DZIAŁ PRZYJĘCIA TOWARU – BUTELKOWNIA ( wymagania uprawnienia na wózki: widłowe, elektryczne i gazowe – warunek konieczny) PRACOWNIK DZIAŁ KAS-KASJER ( kobiety i mężczyźni) - umiejętność obsługi komputera i książeczka sanitarno-epidemiologiczna PRACOWNIK DZIAŁ RYBY( kobiety i mężczyźni) - umiejętność obsługi komputera i książeczka sanitarno-epidemiologiczna PRACOWNIK DZIAŁ NABIAŁ( kobiety i mężczyźni) - umiejętność obsługi komputera i książeczka sa ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Wykładanie towaru | Data publikacji : 2016-08-30