Oferta Pracy » gastronomia

gastronomia

Specjalista ds. Marketingu Wrocław

Opis stanowiska:nbsp;Opracowywanie i wdrażanie planów/strategii marketingowych dotyczących gastronomii;Udział we wdrażaniu nowych koncepcji;Monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów konsumenckich, analizowanie związanych z tym danych i podejmowanie działań zmierzających do dostosowania działań marketingowych do wymagań rynku;Współpraca z Managerem restauracji;Tworzenie materiałów do komunikacji marketingowych;Wymagania:nbsp;Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dział marketingu, agencja reklamowa, PR) w branży gastronomia;Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;Komunikatywność, kreatywność i pro aktywność;Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów i realizację celów;Odpowiedzialność i zaangażowanie.nbsp;Oferujemy:nbsp;Atrakcyjne wynagrodzenie;Zatrudnienie w ramach umowy o pracę:Ciekawą, pełną wyzwań pracę;Możliwości rozwoju zawodowego.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-08-11

Asystent Działu Marketingu Warszawa

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, Internet, rozrywka, gastronomia. Jeżeli: •Posiadasz wykształcenie w kierunku marketingu (mile widziane) •Cechują Cię bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne •Masz prawo jazdy kat. B •Zdolności organizacyjne oraz umiejętności planowania to Twoje mocne strony •Cechuje Cię samodzielność a dodatkowo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprawna współpraca w zespole •MS Office nie jest Ci obcy Ta praca jest dla Ciebie! Asystentka/ Asystent w Dziale Marketingu Miejsce pracy: Warszawa Będziesz zajmował / -a się •Wsparciem Działu Marketingu w różnorodnych zadaniach (np. administracja baz danych, przygotowywanie materiałów reklamowych) oraz w bieżących projektach marketingowych •Przygotowywaniem prezentacji •Przygotowywaniem raportów, analiz, dbaniem o poprawność danych •Tworzeniem i aktualizowa ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-07-27

Kierownik Zmiany W Restauracji Rzeszów

Potrzebne doświadczenie w gastronomii. Mile widziana znajomość systemów używanych w restauracjach. Kreatywność i umiejętność działań marketingowych na rzecz promocji restauracji. Oferujemy: - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - możliwość rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji - ciekawą i pełną wyzwań pracę Zgłoszenie zawierające CV należy przesyłać drogą e-mail z dopiskiem nazwy stanowiska w tytule. •Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania CV w procesie rekrutacji jest Gastronomia Jan Kula, Adama Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów, NIP: 816 - -1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających. •Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail biuro(at)indyjskahindi lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną pod adresem Gastronomia Jan Kula, Adam ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-06-13

Handlowiec, Negocjator – IVITER, Loty W Kosmos Warszawa

Handlowiec, negocjator – IVITER, loty w kosmos Poszukujemy tylko i wyłącznie osób o wybitnym przygotowaniu, o wybitnych zdolnościach z zakresu komunikacji, negocjacji. Poszukujemy tych, dla których amibcje naszej firmy, naszej wspólnoty – stanął się równiż jego ambicjami. Dążymy do stworzenia na terenie Polski – firmy technicznej o skali międzynarodowej, firmy związanej z wysokimi technologiami, produkcyjnej – docelowo zdolnej tworzyć własne programy kosmiczne. Nasze poszukiwania osób technicznych zawsze związane były z wyborem najlepszych specjalistów. Z tego też względu analogiczną taktykę przyjmujemy w stosunku do osób związanych z obsługą klienta, sprzedażą naszych usług. Warunki zatrudnienia podlegają pełnej negocjacji. Jeżeli jesteś osobą, której szukamy – z pewnością wynegocjujesz również dla siebie optymalne warunki. Nazywamy się IVITER. Jesteśmy firmą techniczną zajmującą się w tej chwili usługami w zakresie sewisu sprzętu elektronicznego – naprawiamy każdy rodz ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-09-07