Oferta Pracy » wychowawca

wychowawca

WYCHOWAWCA/NAUCZYCIEL na kolonie nad morzem lub w górach Olsztyn

nbsp;Firma LUTUR – jeden z największych organizatorów kolonii w Polsce, poszukuje wychowawców wypoczynku w okresie wakacyjnym (5 - 31 sierpnia). Wyjazdy z całej Polski, do ośrodków kolonijnych w górach, nad morzem, nad jeziorami. Turnusy 10, 12 i 14 - dniowe.nbsp;Szczegółowe informacje o koloniach można znaleźć na stronie internetowej www.lutur.nbsp;Wymagania:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;ukończony kurs na wychowawcę ( nie dotyczy nauczycieli)·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;zaświadczenie o niekaralności·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;predyspozycje do pracy z dziećminbsp;Naszym wychowawcą może zostać zarówno doświadczony nauczyciel jak i student (każdego kierunku) oraz absolwent szkoły średniej.nbsp;Oferujemy:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umowę zlecenie·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;wynagrodzenie od 720/900 zł brutto za 10 dni·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;zwrot kosztów podróży·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;zakwaterow ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-08-10

Wychowawca na kolonie dla dzieci Warszawa

Opis stanowiska:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;opieka nad dziećmi·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nadzór nad ich bezpieczeństwem·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;realizacja programu·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;prowadzenie zajęć rekreacyjnych dla dzieci·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;wykonywanie czynności określonych przez kierownika turnusu·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;przywóz i odwóz dziecinbsp;Wymagania: ·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;wykształcenie minimum średnie·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inny dokument zgodny z wymogami·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;MEN·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;zaświadczenie lekarskie·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;aktualne zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;bardzo dobry stan zdrowia·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;doświadczenie w pracy z dziećmi·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;umiejętność pracy w zespole·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;miłe i pogodne usposobienienb ...

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-04-23

Wychowawca dzieci i młodzieży na obozie - ŁÓWCY PRZYGÓD Łęczyce

nbsp;Firma ŁOWCY PRZYGÓD posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: Wychowawca dzieci i młodzieży. Zapraszamy do współpracy osoby kreatywne, energiczne, odpowiedzialne, lubiące pracować z dziećmi i młodzieżą, które chcą się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy: • Pracę w młodym i dobrze zorganizowanym zespole. • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia • Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW i OC • Możliwość pracy na innych imprezach organizowanych przez naszą firmę. Wymagania: • Dyspozycyjność.nbsp; • Brak nałogów • Gotowość do całodobowej opieki nad dziećmi i młodzieżą • Ukończony kurs wychowawcy w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży • Zaangażowanienbsp; • Dostosowanie się i przestrzeganie zasad panujących na naszych obozachnbsp; • Umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z profilem nas ...

Region : Pomorskie | Kategoria : Praca dodatkowa / sezonowa | Data publikacji : 2019-04-11