Oferta Pracy » zwrot biletu

zwrot biletu

Sprzątanie w Szwecji bez języka. Zakwaterowanie. Praca za granicą. Mrągowo

Opis stanowiska: -Praca polega na sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych. -Stawka godzinowa przez pierwsze dwa miesiące 95 SEK/h, po okresie sprawdzającym 100 SEK/h. (netto: od 87 SEK/h do 102 SEK/h). -Zwrot kosztów dojazdu do klienta. -Dla chętnych firma organizuje płatne zakwaterowanie. -Koordynator mówiący w języku polskim. -Praca na stałe, bez ograniczenia czasowego.-Kontrakt ze szwedzką firmą. Wymagania: -Chęć do pracy. -Gotowość do wyjazdu. -Pracowitość. -Uczciwość. Informacje dodatkowe: -Nie jest wymagany język obcy -Pary z własnym samochodem, otrzymują pracę w przeciągu 48 godzin. nbsp;MDB Jest polską agencją pośrednictwa pracy. Zajmujemy się głównie rekrutacją personelu do zagranicznych firm.Agencja MDB to przede wszystkim pewna praca w sprawdzonych firmach.Każdy wyjazd poprzedzany jest podpisaniem umowy z gwarancją rozpoczęcia pracy.Jesteśmy legalnie działającą agencją pośrednictwa pracy, numer w Krajowym Rejestrze Agenc ...

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-04-03